Gyulai Hírlap - Tekeországban a helyzet változatlan

GYULAI HÍRLAP • B. L. SPORT • 2017. február 02. 11:15
Tekeországban a helyzet változatlan
A Suzuki Kupa XVI. fordulójának eredményei

A városi tekebajnokság harmadik körének második fordulóját gurították le a csapatok január 25. és február 1. között. A soros fordulóban minden a terv szerint zajlott, senki sem bontotta meg a „rendet”.

____Eredeti-teke_csuszi.JPG

KÉPÜNK egy korábbi fordulón készült

Az elmúlt forduló összecsapásaiban a „nagy” csapatok csendesen végeztek a „kicsikkel”. A tabella mind az első négy helyezettje győztesen fogyaszthatta el vacsoráját. A Magyar-Tróger és az „LL” kicsit simábban lépett túl aktuális ellenfelén, a KÖVITE és a VMRBB++ jobban megizzadt a győzelemért járó pontokért.

Eredmények: VMRBB++–Gyula Bringa 4:2, Magyar-Tróger–Tóth-Papír 6:0, „LL”–Öregfiúk 5:1 és KÖVITE–Ismerős Arcok 4:2.

A hét legjobb eredményei: Bakos György 480 fa; Serfőző Attila 477 fa.

A bajnoki tabella állása: 1. KÖVITE 27 pont, 2. VMRBB++ 26 pont, 3. „LL” 24 pont, 4. Magyar-Tróger 23 pont, 5. Öregfiúk 12 pont, 6. Gyula Bringa 10 pont, 7. Ismerős Arcok 6 pont, 8. Tóth-Papír 0 pont.

A Suzuki Kupa következő fordulóját február 3. és 10. között rendezik meg a Magyarvárosi söröző tekepályáján 16 óra 30 perces kezdéssel.

Párosítás: Gyula Bringa–Tóth-Papír, Magyar-Tróger–KÖVITE, „LL”–Ismerős Arcok és VMRBB++–Öregfiúk.