Gyulai Hírlap - Az El Finito majdnem elszórakozta, a Kórház és a Keverton csapata behúzta győzelmét

GYULAI HÍRLAP • B. L. SPORT • 2017. január 17. 13:00
A Sportcsarnok Kupa második fordulójának eredményei
A Sportcsarnok Kupa második fordulóját rendezték meg január 15-én a Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnokban. A fordulóban saját magát hozta nehéz helyzetbe az EL-Finito-Magyarvárosi Söröző.
GYHRCSD_0071.JPG

A nagy csaták nem maradtak el

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

Az El-Finito-Magyarvárosi Söröző a forduló utolsó mérkőzésén lépett pályára, a nyitó körben döntetlent elérő Szerver Play ellen. Az összecsapás a futsal összes szépségét magába foglalta, hiszen látványos cselek mellett szebbnél szebb gólokat is láthatott a közönség. Az El-Finito már rögtön az elején meglepte ellenfelét, ám hiába dolgozott ki egy bajnokságra való helyzetet, a vezető gólt csak a 8. percben sikerült szerezniük.

A Szerver Play együttese azonban kihasználva a több éve együtt játszó csapat bukdácsolását, közelebb lopakodott ellenfeléhez. Az első félidő végén mégis 3–1-es Magyarvárosi vezetés mellett mehettek pihenőre a csapatok. A második játékrészben sem javult a helyzet, hiszen hiába játszott látványosan a kék mezes El-Finito, a sárgában pompázó Szerver Play egy gólra megközelítette őket. A 14. percben még mindig 3–2-es, csupán egygólos, vezetésnek örülhettek a kék mezesek. Az egyenlítés többször is benne volt a mérkőzésben, ám a vége előtt másfél perccel az El-Finito gárdája bebiztosította a győzelemért járó három pont sorsát (4–2).

Eredmények: Kórház–Kövizig-Fuszek 5–1, Keverton–Fekete Párduc 3–1, Közüzem–Corso Hotel 3–0, Szerver Play–El-Finito-Magyarvárosi Söröző 2–4.

A bajnokság állása: 1. El-Finito-Magyarvárosi Söröző 6 pont, 2. Kórház 6 pont, 3. Közüzem 3 pont, 4. Keverton 3 pont, 5. Kövizig-Fuszek 3 pont, 6. Szerver Play 1 pont, 7. Corso Hotel 1 pont, Fekete Párduc 0 pont.

A Sportcsarnok Kupa következő fordulóját január 21-én játsszák.