Gyulai Hírlap - Dupla győzelem, slágermérkőzés és a KÖVITE élre állása

GYULAI HÍRLAP • B. L. SPORT • 2017. január 15. 17:00
Dupla győzelem, slágermérkőzés és a KÖVITE élre állása
A második kör utolsó fordulójának eredményei a gyulai tekebajnokságban
A Suzuki Kupa második körének utolsó játékhetét játszották le január 9. és 13. között a Magyarvárosi söröző tekepályáján. Ebben a fordulóban a Magyar-Tróger leszámolt „ősi” riválisával, az „LL” dupla fordulót játszhatott, a KÖVITE pedig újra átvette a vezetést.
____Eredeti-GYHRCSD_0020.JPG

Tekecsaták a barátság jegyében

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

A forduló slágermérkőzésén a tavalyi bajnok és a tavalyi ezüstérmes csapat csapott össze. A sors kegyetlensége miatt azonban győzelme ellenére lecsúszott a dobogó harmadik fokáról a bajnok csapat. A két mérkőzést is sikeresen lejátszó „LL” vette át a bronzérmes helyezést, köszönhetően annak, hogy mindkét összecsapást sikerült megnyernie. A KÖVITE átgázolt ellenfelén, így újra listavezetőként fordulhat a harmadik körre. Az Öregfiúk gárdája újabb sikerével tartja helyét az ötödik pozícióban.

Eredmények: „LL” – Tóth-Papír 5:1, „LL” – Tóth-Papír 6:0, KÖVITE – Gyula Bringa 6:0, Öregfiúk – Ismerős Arcok 4:2 és Magyar-Tróger – VMRBB++ 4:2.

A hét legjobb eredményei: Schriffert Roland 483 fa; Domokosné Galambos Ildikó 476 fa; Krasznai Gábor 474 fa; Kálnai István 470 fa.

A tabella állása: 1. KÖVITE 23 pont, 2. VMRBB++ 22 pont, 3. „LL” 20 pont, 4. Magyar-Tróger 19 pont, 5. Öregfiúk 12 pont, 6. Gyula Bringa 10 pont, 7. Ismerős Arcok 6 pont és 8. Tóth-Papír 0 pont.

A Suzuki Kupa városi tekebajnokság harmadik körének első fordulóját január 16. és 23. között gurítják le a csapatok.