Gyulai Hírlap - Tovább tart a veretlenségi széria

GYULAI HÍRLAP • B. L. SPORT • 2017. május 02. 17:00
Tovább tart a veretlenségi széria
Gyulai Amazonok–Nyírségi NSC 2–0 (0–0)

Az U18-as labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában a Gyulai Amazonok csapata a Nyírség NSC együttesét fogadta április 29-én. Az Id. Christián László Városi Sporttelepen lejátszott derbin a gyulai lányok veretlenségi sorozatának megőrzése volt a tét.

____Eredeti-P1170782.JPG

Egy újabb győztes mérkőzés kezdete

Gyulai Amazonok: Csontos Zsanett, Barthalos Dóra, Szegedi Nikolett, Gera Dóra, Kurai Nikolett, Bordás Renáta, Pilán Tímea, Bálint Rebeka, Csanálosi Anada, Balogh Noémi, Kajári Gabriella, Paál Dalma, Németh Viktória és Mázik Flóra. Vezetőedző: Molnár Zoltánné.

A mérkőzés nagy részében kiegyenlített játék folyt a pályán, mindkét oldalon akadtak lehetőségek. A jó napot kifogó vendégek a második játékrészben akár a vezető találatot is megszerezhették volna, a védelem azonban mindig a helyén volt. A mérkőzés utolsó húsz percében a fürdővárosi lányok nyomás alá helyezték a nyíregyházi csapat kapuját, aminek a 63. percben, Csanálosi Anada szép egyéni akcióját követően meg is lett az eredménye (1–0).

____Eredeti-P1170798.JPG

Lendületben

A vendégcsapat megpróbált pontot rabolni a bajnokesélyes gyulaiak otthonában, ám Molnár Zoltánné tanítványai Bálint Rebeka révén a 71. percben lezárták a mérkőzést. (2–0).

Ezzel a győzelemmel a Gyulai Amazonok csapata már hatpontos előnnyel várhatja a folytatást, amely a tabella alsó helyén csücsülő Balmazújváros otthonában lesz.

– Fontos három pontot szereztünk, és ezzel még közelebb kerültünk a bajnoki címhez. A második játékrészben uraltuk a mérkőzést egy igazán jól felkészített, egyénileg is képzett labdarúgókból álló ellenféllel szemben – mondta Molnár Zoltánné vezetőedző.