Gyulai Hírlap - A dupla forduló végén az El-Finito–Magyarvárosi Söröző lépett az élre

GYULAI HÍRLAP • B. L. SPORT • 2017. február 06. 16:40
A dupla forduló végén az El-Finito–Magyarvárosi Söröző lépett az élre
A Sportcsarnok Kupa dupla fordulójának eredményei

Dupla fordulót rendeztek a Sportcsarnok Kupában február 4-én és 5-én. A Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnokban lejátszott teremlabdarúgó-mérkőzéseken az állva maradt csapatok komoly előnyt szereztek a kupasorozat vége előtt pár héttel.

____Eredeti-GYHRCSD_0006.JPG

Párharcban nem volt hiány

A Kórház csapata az élről, míg a Corso Hotel együttese a negyedik helyről vágott neki a dupla forduló párharcának. Az egymás elleni mérkőzésen a Kórház hamar vezetést szerzett, hiszen már a harmadik percben betalált ellenfele kapujába. Amit aztán rövidesen meg is duplázott, hiszen egy perc elteltével újabb találattal nehezítette a piros mezes csapatot. A Corso Hotel azonban nem adta fel, és egyre-másra dolgozta ki helyzeteit. Az első félidőben már egyik gárda sem tudott betalálni, így kétgólos Kórház előnnyel fordultak a csapatok.

____Eredeti-GYHRCSD_0013.JPG

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

A második félidőben rátámadt ellenfelére a Corso csapata, és komoly nyomás alá helyezte ellenfele kapuját. Ezekben a percekben a levegőben lógott a piros mezesek szépítő találata. A gólt azonban mégis a Kórház csapatának sikerült megszereznie, amivel már háromgólosra hizlalta előnyét. A lefújás előtt pár perccel, egy szép egyéni akció után mégiscsak sikerült a Corso Hotelnek szépítenie. Az idő azonban haladt a szokásos útján, így a lendületbe jövő Corso Hotel számára nem volt már idő a további felzárkózásra.

____Eredeti-GYHRCSD_0042.JPG

Eredmények:

IV. forduló: El-Finito–Magyarvárosi Söröző–Keverton 5-1, Fekete Párduc–Közüzem 0-3, Szerver Play–Kövizig–Fuszek 1-2, Corso Hotel–Kórház 1-3.

V. forduló: Kórház–Szerver Play 5-2, Fekete Párduc–Kövizig–Fuszek 1-3, Corso Hotel–El-Finito–Magyarvárosi Söröző 2-4, Közüzem–Keverton 5-2.

A tabella állása: 1. El-Finito–Magyarvárosi Söröző 15 pont, 2. Kórház 15 pont, 3. Kövizig–Fuszek 9 pont, 4. Közüzem 9 pont, 5. Szerver Play 4 pont, 6. Corso Hotel 4 pont, 7. Keverton 3 pont, 8. Fekete Párduc 0 pont.

A Sportcsarnok Kupa következő fordulóját február 19-én játsszák le a csapatok.

Párosítás: Szerver Play–Közüzem, Kövizig–Fuszek–Keverton, El-Finito–Magyarvárosi Söröző–Kórház, Fekete Párduc–Corso Hotel.

GYULAI HÍRLAP • 2017. február 06. 17:03