Gyulai Hírlap - Nem állt össze a gyulai kézilabdások védelme

GYULAI HÍRLAP • D. Sz. • SPORT • 2015. március 27. 17:00
Nem állt össze a gyulai kézilabdások védelme
Az első félidő elején még szoros volt az eredmény, és tartották magukat a gyulaiak
Fotó: Gyulai Hírlap - Rusznyák Csaba

Gyulai SE–Újkígyós KC 26–38 (13–18).

NB II-es férfi kézilabda-mérkőzés, Gyula, 150 néző. V.: Papp D., Tar.

Gyula: TövishátiMolnár K. 1, Mészáros 3, Felczán 5, Gulyás 1, Árvai 2, Tar 1. Cs.: Veres, Földesi (kapusok), Kiri 1, DUDÁS 8, Sztanojev 2, Köpe 1, Gerebenics 1, Miskolczi, Balázsházi. Edző: Gazsó Mátyás. Kiállítások: 4, ill. 12 perc. Hétméteresek: 5/2, ill. 7/6.

Az első félidő elején még szoros volt az eredmény, és tartották magukat a gyulaiak (17. p.: 7–9), azonban ezt követően a sok technikai hibának köszönhetően ötgólos előnyre tettek szert a vendégek. A szünet után a kígyósiak fegyelmezettebben kezdték a játékot, és gyors gólokkal növelték előnyüket. Gazsó Mátyás tanítványainak ezen a mérkőzésen sem állt össze a védelem, azonban támadásban az elmúlt hetekhez képest már voltak szép megoldásaik.

Gazsó Mátyás: –Végre jól kezdtük a találkozót, és 15 percig jól is játszottunk. A két pont sorsa a második félidő elején dőlt el.

Hétvégén, vasárnap 16 órakor lépnek pályára a fiúk a Hajdúszoboszló otthonában.

GYULAI HÍRLAP • 2015. március 28. 18:37