Gyulai Hírlap - Megérdemelten győztek a gyulai labdarúgók

GYULAI HÍRLAP • C. L. • SPORT • 2014. november 14. 17:00
Megérdemelten győztek a gyulai labdarúgók
A Szekeres legénység mélységből próbálkozott az ellenfél védelme mögé kerülni
Képünk egy korábbi mérkőzésen készült. Fotó: Gyulai Hírlap - Rusznyák Csaba

Várfürdő-Gyulai Termál FC – Szentlőrinc 3-1 (1-1).

NB III-as labdarúgó-mérkőzés. Gyula 100 néző. V.: Brezovai.

Gyula: HarmanKovács T., Vincze, Wéber, Kristóf Bálint, Sipos, Nagy G. (Bondár) – Okos (Bagyinszki), Sipos, Laurinyecz (Belényesi). Edző: Szekeres Lajos.

A Szekeres legénység mélységből próbálkozott az ellenfél védelme mögé kerülni, ami a 21. percben Okos révén sikerült is, ezzel megszerezve a vezetést. (1-0). Majd a szünet előtt, a 43. percben a baranyai Tóth Márk fejese 5 méterről landolt a hálóba, 1-1. Fordulást követően a 48. percben Bondár fejese öt méterről került az vendégek hálójába.(2-1). A hajráig szorítás alatt tartotta ellenfelét a gyulai csapat, sőt a 77. percben Wéber beállította a végeredményt: 3-1.

Szekeres Lajos: – Két ellentétes félidőt játszottunk, megszereztük a vezetést, de ellenfelünk egyenlített. Szünet után felállást váltottunk, ennek köszönhetően nyomás alatt tartottuk ellenfelünket, és gólokat tudtunk szerezni. Második félidei játékunk alapján megérdemelten győztünk! A tabellafelező 8. helyen termálosaink 19 pontot gyűjtöttek, és hétvégén a 3. helyezett 22 pontos kozármislenyiekhez utaznak.