Gyulai Hírlap - Megérdemelték volna az egy pontot a gyulai kézilabdások

GYULAI HÍRLAP • D. Sz. • SPORT • 2014. október 03. 15:00
Megérdemelték volna az egy pontot a gyulai kézilabdások
Jól kezdett a gyulai csapat, többször is vezetett egészen a 18. percig, amikor is jött egy megtorpanás
Képünk egy korábbi mérkőzésen készült. Fotó: Gyulai Hírlap - Rusznyák Csaba

Kiskunfélegyházi HTK–Gyulai SE 30–29 (18–12).

NB II-es férfi bajnoki kézilabda-mérkőzés. Kiskunfélegyháza, 200 néző. V.: Daru, Fődi.

Gyula: TövishátiTar, Fekete 10, Szabó B., Molnár 6 (3), Makay S. 3, Gerebenics 5. Cs.: Veres, Völgyesi (kapusok), Gulyás, Makay Cs. 1, Pap R. 1, Nagy Á. 2, Bai 1, Kiri, Árvay, Szabó B., Szabó J. Edző: Gazsó Mátyás

A Kiskunfélegyháza legjobb góldobói: Ignácz 7 (2), Berta 5 (2), Gyöngyi 3.

Kiállítások: 10, ill. 12 perc. Hétméteresek: 4/4, ill. 3/3.

Jól kezdett a gyulai csapat, többször is vezetett egészen a 18. percig, amikor is jött egy megtorpanás. Eladott labdák és pontatlanság miatt a hazai csapat jelentős előnnyel mehetett pihenőre. A második félidőben nagyot javult a gyulaiak védekezése, több jó egyéni teljesítménynek és igazi csapatmunkának köszönhetően, egyértelműen a vendégeké volt ez a játékrész. Jobb helyzetkihasználással – és kis szerencsével, „pontosabban” térhettek volna haza. A mutatott játék és ez az eredmény mindenképpen dicséretes a tavalyi ezüstérmes otthonában!

Junior csapatunk végig vezetve magabiztos 22-17 (11-7) arányú győzelmet aratott a kunsági fiatalok ellen. Hétvégén ismét idegenben, ezúttal a Balmazújváros U 23-as csapatához látogat a felnőtt gárda.