Gyulai Hírlap - Értékes győzelmet szerzett a Várfürdő-Gyulai Termál FC

GYULAI HÍRLAP • C. L. • SPORT • 2014. szeptember 12. 17:00
Értékes győzelmet szerzett a Várfürdő-Gyulai Termál FC
Szekeres Lajos: a csapat többször vert helyzetből fordított, ami biztató a jövőre nézve
Képünk egy korábbi mérkőzésen készült. Fotó: Gyulai Hírlap - Rusznyák Csaba

Várfürdő-Gyulai Termál FC–Bölcske 3-2 (0-1). NB III-as labdarúgó-mérkőzés, Gyula, 150 néző. V.: ifj. Szilágyi.
Gyula: Harman – Kovács, Vincze, Wéber, Péchy (Okos) – Bálint, Nagy, – Sipos, Bondár (Burai), Kristóf. Edző: Szekeres Lajos.

Hazai mezőnyfölényt követően a bölcskeiek a 15. percben meglepetésszerűen, Tóth révén megszerezték a vezetést (0-1). A vendégek találatát követően a Szekeres legénység ugyan uralta a játékot, de a szünetig mégsem sikerült a vendégek hálóját bevenni. Fordulást követően a 48. percben Nagy Gergő büntetőből egyenlített (1-1), majd egy perc múlva jött a bölcskeiek válasza Tóth révén az 51. percben (1-2). Ettől fogva a gyulaiak minden erejüket összeszedve támadtak, és a hajrában megfordították az eredményt Nagy Geri pazar találataival, előbb a 80. percben szabadrúgásból talált a kapuba (2-2), majd a hosszabításban megítélt büntetőt is értékesítette.

Szekeres Lajos: – Fordulatos, második félidőben kifejezetten jó iramú mérkőzésen nyertünk. A csapat többször vert helyzetből fordított, ami biztató a jövőre nézve!

Hétvégén a Videoton vendégei lesznek termálosaink a Sóstói Stadionban.