Gyulai Hírlap - Mesterhármassal győztek a gyulai labdarúgók

GYULAI HÍRLAP • C. L. • SPORT • 2014. május 09. 16:00
Mesterhármassal győztek a gyulai labdarúgók
Bátran kezdett a Popovics legénység, és a 10. percben Zádori Imre bólintásával meg is szerezték a vezetést: 1-0
Képünk egy korábbi mérkőzésen készült. Fotó: Gyulai Hírlap - Rusznyák Csaba

Várfürdő-Gyulai Termál FC–Bölcske 3-0 (1-0).

NB III-as labdarúgó-mérkőzés, Gyula, 250 néző. V.: ifj. Szilágyi.

Gyula: Marton Kovács, Dócza, Vince, SiposBálint, Fritea (Kukla), Zádori I.Okos, Dragan (Kristóf), Zádori S. (Kondoros). Edző: Popovics Pál.

Bátran kezdett a Popovics legénység, és a 10. percben Zádori Imre bólintásával meg is szerezték a vezetést: 1-0. Majd a vendégek is igyekezni kezdtek, bár sikertelenül, hiszen a szünetig nem változott az eredmény. Fordulást követően mindkét fél lendülettel küzdött, és a véghajrában Zádori Imre újabb két találatával a 80., majd 89. percben bebiztosította a győzelmet!

Popovics edző véleménye: – Jól játszott csapatom, a győzelmet nem kell megmagyarázni. A tabellán hatodik a Termál FC 38 ponttal és 37-31-es gólkülönbséggel. E hét végén a tabellán, a harmadik helyen 52 ponttal „tanyázó” Bp. Honvéd-MFA vendégei lesznek a gyulaiak.