Gyulai Hírlap - A nagy iramú találkozón egy pontot szereztek a gyulai labdarúgók

GYULAI HÍRLAP • C. L. • SPORT • 2014. április 11. 17:00
A tabellán csapatunk a 6. helyen áll 32 ponttal, 32-26-os gólaránnyal
Képünk egy korábbi mérkőzésen készült. Fotó: Gyulai Hírlap - Rusznyák Csaba

Várfürdő-Gyulai Termál FC–Rákosmente KSK 1-1 (1-0).

NB III-as labdarúgó-mérkőzés, Gyula, 300 néző. V.: Brezovai.

Gyula: NagySipos, Dócza, Vincze, KuklaKovács, Bálint, Zádori I., KristófDragán (Kondoros), Zádori S. Edző: Popovics Pál.

Lendületes kezdéssel lepték meg termálosaink a vendégeket, amit a 10. percben Zádori Sebastian váltott gólra, 1-0. A folytatásban mindkét együttes kitartóan próbálkozott, de a mieink több helyzetből sem találtak a hálóba. Szünet után a vendégek magassági fölényüket próbálták kihasználni, gól nélkül. Sajnos a 88. percben egy szabadrúgásból Bálint öngólt vétett, így elmaradt a győzelem. Popovics Pál: – Két jól felkészített csapat nagy iramú mérkőzést vívott egymással, bár mi közelebb álltunk a győzelemhez. Dragán korai kiválása után visszaálltunk, pedig sokáig kezünkben volt a három pont, így nem tudtunk nyerni!

A tabellán csapatunk a 6. helyen áll 32 ponttal, 32-26-os gólaránnyal. Hétvégén az utolsó előtti Maglódi TC-hez utazik a Popovics legénység.