Gyulai Hírlap - Fegyelmezett játékkal győztek a gyulai labdarúgók

GYULAI HÍRLAP • C. L. • SPORT • 2014. április 04. 15:00
Fegyelmezett játékkal győztek a gyulai labdarúgók
Lendületes gyulai kezdéssel a 7. percben Zádori Sebastian felsőléces kapufát lőtt!
Képünk egy korábbi mérkőzésen készült. Fotó: Gyulai Hírlap - Rusznyák Csaba

BP Erzsébetvárosi SMTK–Várfürdő-Gyulai Termál FC 0-1 (0-0).

NB III-as labdarúgó-mérkőzés. Budapest, 100 néző. V.: Jakab.

Gyula: NagyKovács, Kristóf, Vincze, KuklaOkos, Bálint, Sipos, Zádori I.Zádori S., Kondoros. Edző: Popovics Pál.

Lendületes gyulai kezdéssel a 7. percben Zádori Sebastian felsőléces kapufát lőtt! A folytatásban alábbhagyott az iram, majd a félidő közeledténél az előre törő Kovács durrantott mellé éles lövésével. A pihenő után Kondoros szerezhette volna meg a vezetést, majd a hazaiak vették át az irányítást, habár ráfizettek. A 72. percben szép termálos akcióból Zádori I. a tizenhatos bal sarkától vitte el a labdát a kijövő kapus mellett, majd a hálóba gurította a játékszert, 0-1. A végjátékban a vendéglátók minden igyekezetük ellenére sem tudtak egyenlíteni. A tabellán a hatodik helyen áll a Termál FC 31 ponttal, 31-25-ös gólkülönbséggel.

Popovics edző: – Nagyon örülök, hogy a hiányzók helyére állított fiatalok végig fegyelmezett játékot produkáltak. Alaposan megdolgoztunk győzelmünkért, és nagyon sok munkával nyertünk, amiért az egész csapat dicséretet érdemel.

Hétvégén, szombaton délután 16.30 órakor fogadják termálosaink az Id. Christián László Városi Sporttelepen az előttünk három ponttal álló „Rákos-menti” együttest.