Gyulai Hírlap - Hiába uralták a játékot, nem tudtak hálóba találni a gyulai labdarúgók

GYULAI HÍRLAP • C. L. • SPORT • 2014. március 21. 17:00
Hiába uralták a játékot, nem tudtak hálóba találni a gyulai labdarúgók
Popovics Pál: Három mérkőzésre való helyzetet hagytunk ki, bár a fiúk igyekezetét meg kell dicsérnem
Képünk egy korábbi mérkőzésen készült. Fotó: Gyulai Hírlap - Rusznyák Csaba

Dunaharaszti–Várfürdő-Gyulai Termál FC 1-0 (1-0).

NB III-as labdarúgó-mérkőzés, Dunaharaszti, 100 néző. V.: Horváth.

Gyula: Nagy Kovács, Vincze, Dócza, KuklaBálint, Sipos, Zádori S. (Kristóf), Zádori I.Okos, Dragán. Edző: Popovics Pál.

Már a második percben Zádori S. ordító helyzetben az  ötösről a kapusba lőtte a labdát, miközben a mieink játszottak mezőnyfölényben. Ezután továbbra is irányította a Popovics legénység a játékot, mígnem a 35. percben hazai szögletből az elcsúszó védőnk mellől Miholics fejelt a hálóba, 1-0.

Fordulást követően termálosaink változatlanul uralták a játékot, miközben helyzetek sokaságából sem tudtak a hálóba találni. A vereség miatt a tabellán a hatodik helyet foglalják el 28 ponttal. Popovics edző véleménye: – Három mérkőzésre való helyzetet hagytunk ki. Bár a fiúk igyekezetét meg kell dicsérnem.

Hét végén, szombaton megyei rangadóra kerül sor 15 órakor a Christián László Városi Sporttelepen, a megyei „rivális” orosháziakkal szemben.