Gyulai Hírlap - Igazságos döntetlent játszottak a gyulai labdarúgók

GYULAI HÍRLAP • D. Sz. • SPORT • 2016. április 13. 11:00
Igazságos döntetlent játszottak a gyulai labdarúgók
Várfürdő-Gyulai Termál FC–Dunaharaszti MTK 2-2 (0-1)

képünk a Várfürdő-Gyulai Termál FC–Dunaharaszti MTK MÉRKŐZÉSeN KÉSZÜLT

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

Várfürdő-Gyulai Termál FC–Dunaharaszti MTK 2-2 (0-1).

Labdarúgás NB III-as mérkőzés. Gyula, 150 néző. V.: Nagy N.

Gyula: HarmanFerenczi, Szabó Cs., Kerekes, Sajti (Turcsek)Sipos, Bálint (Burai), Nagy G.Okos, Styecz, Balogh M. (Katona). Edző: Szekeres Lajos.

Rosszul kezdődött a mérkőzés a mieink számára, hiszen már az 5. percben megszerezte a vezetést a vendég együttes Mészáros révén, 0-1. A folytatásban mindkét oldalon sok volt a hiba, és a helyzetek is várattak magukra. A szünet jót tett a fiúknak, agresszívabb játékkal rukkoltak elő, amelynek meg is lett az eredménye, a 47. percben Balogh Milán egyenlített, 1-1. Nem telt tíz perc sem, Okos helyzetbe került, és 12 méterről szerezte meg csapata második gólját, 2-1. A lefújás előtti percekben határozottabbak voltak a harasztiak, egy kipattanó labdára Méder csapott le, és kiegyenlítette az állást, 2-2.

Szekeres Lajos: – Változatos mérkőzést vívtunk, pozitívum, hogy hátrányból tudtunk fordítani, a végén azonban sajnos olyan hibákat követtünk el, ami miatt meg kellett elégednünk az egyik ponttal, de összességében a döntetlen igazságosnak tekinthető.