Gyulai Hírlap - Nem bírtak a listavezetővel a gyulai labdarúgók

GYULAI HÍRLAP • D. Sz. • SPORT • 2016. március 29. 07:00 • Frissítve: 2016. március 29. 18:30
Nem bírtak a listavezetővel a gyulai labdarúgók
Gyulai Termál FC–Kozármisleny FC 1–4 (0–2)
____Eredeti-GYHRCSD_015.JPG

A Gyulai Termál FC–Kozármisleny mérkőzés

Várfürdő-Gyulai Termál FC–Kozármisleny 1-4 (0-2).

NB III.-as labdarúgó-mérkőzés. Gyula, 150 néző. V.: Szilágyi S. Gyula: Harman – Ferenczi, Barna (Szabó Cs.), Kerekes, Sajti – Sipos, Bálint (Burai), Nagy G. (Katona) – Okos, Styecz, Balogh M. Edző: Szekeres Lajos.

A találkozó első percétől kezdve érződött, hogy a bajnokságot vezető együttes érkezett Gyulára. Már a 15. percben meg is szerezték a vezetést, 0-1. Továbbra is a vendégek uralták a mezőnyt, míg a mieink főleg a védekezésből indított kontrákra támaszkodtak. A szünet előtt szabadrúgásból 0-2-re növelték előnyüket a mislenyiek.

A második játékrészben is vendégfölényt láthattak a nézők, így a 64. percben már 0-3-as állást mutatott az eredményjelző, majd nem sokkal ezután a negyedik góljukat is belőtték a vendégek Kiss M. révén. Egy kapushibának és Sipos szemfülességének köszönhetően a mieink szépíteni tudtak az eredményen, amivel beállt az 1-4-es végeredmény.

Szekeres Lajos: – Képzett ellenfelünk megérdemelten vitte el a három pontot.