Gyulai Hírlap - Hazai pályán szenvedtek vereséget a gyulai labdarúgók

GYULAI HÍRLAP • D. Sz. • SPORT • 2016. március 18. 09:00
Hazai pályán szenvedtek vereséget a gyulai labdarúgók
Várfürdő-Gyulai Termál FC–Szentlőrinc SE 1–3 (0–2)

Képünk a Várfürdő-Gyulai Termál FC–Szentlőrinc SE mérkőzésen készült

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

Várfürdő-Gyulai Termál FC–Szentlőrinc SE 1–3 (0–2).

NB II-es bajnoki labdarúgó mérkőzés, Gyula 150 néző. V.: Antal.

Gyula: Harman –Ferenczi, Barna, Szabó Cs., TurcsekTóth L. (Sajti), Bálint (Tokaiji), Sipos, Katona(NagyG.)Styecz, Balogh M. Edző: Szekeres Lajos.

A 17. percben esett meg az első helyzet, amikor a vendégek 35 méterről végezhettek szabadrúgást, és a labda szerencsétlenül becsurgott Harman keze között. Ezután mindkét csapat oldalán akadtak helyzetek, de a szünet előtt ismét a vendégek voltak eredményesek. Szögletből kapufára jutatták a labdát, és a lepattanót Szilvási értékesítette közelről. A második félidőben is a szentlőrinciek veszélyeztettek jobban, sőt a 73. percben újabb gólt szereztek, 0-3. Pár perccel ezután a gyulaiak szöglethez jutottak, amelyet Balogh Milán lőtt be, 1-3.

Szekeres Lajos: Nem volt bennünk átütő erő, a tavaszi mérkőzéseinket számba véve, a fejekben kell rendet rakni.