Gyulai Hírlap - Nagy küzdeni akarással játszottak a gyulai labdarúgók

GYULAI HÍRLAP • D. Sz. • SPORT • 2015. október 22. 11:00
Nagy küzdeni akarással játszottak a gyulai labdarúgók
A harciasabban fellépő gyulaiak az első 15. percen belül megszerezték a vezetést
____Eredeti-GYHRCSD_0012.JPG

Várfürdő-Gyulai TFC–Paksi FC II. 3–0 (1–0)

Fotó: Gyulai Hírlap –  Rusznyák Csaba

Várfürdő-Gyulai TFC–Paksi FC II. 3–0 (1–0).

NB III-as labdarúgó-mérkőzés. Gyula, 150 néző. V.: Pillók.

Gyula: HarmanKovács T., Gadó, Ferenczi, Pilán R. (Turcsek)Balogh M. (Burai), Bálint, Hegedűs, Nagy G.Okos, Styecz. Edző: Szekeres Lajos.

A harciasabban fellépő gyulaiak az első 15. percen belül megszerezték a vezetést, Kovács Tamás beívelését az érkező Nagy Gergely az ötös sarkáról fejelte a rövid felső sarokba, 1–0. A paksiak ezután többet támadtak, több veszélyes helyzetet is kialakítottak, azonban Harman remekelt a kapuban. Szünet után is a vendégek birtokolták többet a labdát, a gyulaiak azonban egy kontrából ismét gólt szereztek a 68. percben.

A találkozó végén Styecz fejelt a kapuba, 3–0. A gyulaiak a vártnál magabiztosabban verték a kulturált focit játszó, de a kapu előtt elbizonytalanodó vendég fiatalokat.

Szekeres Lajos: – Nagyon jó egyéni képességű, szép jövő előtt álló játékosokból álló Paks látogatott hozzánk, talán csak a rutin hiányzott játékukból. Mi viszont egységesen, nagy küzdeni akarással játszottunk, és kíméletlenül kihasználtuk az ellenfél hibáit.

GYULAI HÍRLAP • 2015. október 24. 10:19