Gyulai Hírlap - Megérdemelten győztek a gyulai labdarúgók

GYULAI HÍRLAP • D. Sz. • SPORT • 2015. október 10. 11:00
Megérdemelten győztek a gyulai labdarúgók

Képünk a Várfürdő-Gyulai TFC–Erzsébet SMTK meccsén készült

Fotó: Gyulai Hírlap – Rusznyák Csaba

Várfürdő-Gyulai TFC–Erzsébet SMTK 2–0 (2–0).

NB III-as labdarúgó-mérkőzés. Gyula, 200 néző. V.: Brezovai.

Gyula: HarmanKovács T., Szabó Cs., Ferenczi, Pilán R.BálintOkos, Balogh M. (Burai), Hegedűs (Kerekes), Nagy G.Styecz (Turcsek.). Edző: Szekeres Lajos.

A Gyula már a 15. percben megszerezte a vezetést, miután szabadrúgáshoz jutott a pálya bal oldaláról, mintegy 25 méterre Bonica kapujától. Balogh Milán felívelését Hegedűs közelről lábbal juttatta a hálóba, 1–0. A 33. percben Hegedűs kiugratta Balogh Milánt, aki két védő között kilépett, és a kifutó kapust is kicselezve lőtt a kapuba, 2–0. A második félidőben a vendégek többet birtokolták a labdát, bár a kapura nem jelentettek veszélyt.

Szekeres Lajos: – Két hasonló képességű együttes mérkőzése volt. Döntött a jobb helyzetkihasználás, valamint az, hogy a védőmunkánk gyakorlatilag hiba nélkül működött.