Gyulai Hírlap - Küzdelmes labdarúgó-mérkőzés zajlott a gyulai pályán

GYULAI HÍRLAP • D. Sz. • SPORT • 2015. szeptember 24. 14:00
Küzdelmes labdarúgó-mérkőzés zajlott a gyulai pályán
Jobban kezdte a találkozót a vendég együttes, azonban a mieink fokozatosan átvették az irányítást
____Eredeti-GYHRCSD_0018.JPG

Várfürdő-Gyulai TFC–FC Dabas 1–1 (1–0)

Várfürdő-Gyulai TFC–FC Dabas 1–1 (1–0). NB III-as labdarúgó-mérkőzés. Gyula, 150 néző. V.: Farkas M. (Török S., Mindar).

Gyula: HarmanKovács T., Szabó Cs. (Nagy G.), Ferenczi, Pilán R. (Turcsek) – Gadó, BálintOkos, Sipos (Hegedűs), BuraiStyecz. Edző: Szekeres Lajos.

Jobban kezdte a találkozót a vendég együttes, azonban a mieink fokozatosan átvették az irányítást, majd a 27. percben az előnyt is megszerezték Styecz révén, 1-0. Ezután is a gyulai fiúk kezdeményeztek többet, de nagyobb előnyre nem sikerült szert tenniük. A pihenő után ott folytatta a Szekeres legénység, ahol az első játékrészben abbahagyta, de gólra nem tudták váltani támadásaikat. A 74. percben a vendégek kerültek helyzetbe, és szinte az egyetlen lehetőségüket gólra is váltották, 1-1.
Szekeres Lajos: – Küzdelmes mérkőzést vívtunk a dabasi csapattal. Ha az előnyünket a második félidő elején kialakított helyzetekből tovább növeljük, akkor miénk a három pont, mindent egybevetve azonban igazságos eredmény született.

GYULAI HÍRLAP • 2015. október 01. 10:34