GYULAI HÍRLAP • O. Sz. • SPORT • 2015. március 20. 18:00
Ismét a mérkőzés elején egy gyorsan kapott góllal vezetést szerzett az ellenfél
Fotó: Gyulai Hírlap - Rusznyák Csaba

Várfürdő-Gyulai TFC–Tolle Szekszárd UFC 2–2 (1–1).

NB III-as labdarúgó-mérkőzés. Gyula, 100 néző. V.: Szilágyi S.

Gyula: HarmanKovács T., Vincze, Barna, Pataki Szélpál (Burai), Sipos, Pászka, Nagy G. (Turcsek) – Laurinyecz, Kovács B. (Furár). Edző: Szekeres Lajos.

Ismét a mérkőzés elején egy gyorsan kapott góllal vezetést szerzett az ellenfél, azonban most nem kellett sokat várni a hazai gólra, hiszen Nagy Gergő negyedórával később, Szélpál beíveléséből kiegyenlített. A szünet előtt jogos büntetőhöz jutottak a szekszárdiak, azonban Harman bravúros védésének köszönhetően maradt az 1-1. Szünet után a hazaiak lényegesen többet támadtak, és a találkozó végén, a 86. percben ezt gólra is váltották, 2–1.

Már majdnem örülhettek a gyulaiak a három pontnak, amikor is egy figyelmetlenségből adódóan a vendégek kiegyenlítettek.

Szekeres Lajos: „A teljesítményünk alapján három pontot érdemeltünk volna, de olyan hibákat követtünk el, amelyek nem maradhattak büntetlenül.