Gyulai Hírlap - Mindkét meccsükön magabiztos győzelmet arattak a gyulai kézilabdások

GYULAI HÍRLAP • D. Sz. • SPORT • 2015. február 13. 17:00
Mindkét meccsükön magabiztos győzelmet arattak a gyulai kézilabdások
A góllövő tabellán Kurpé Dorka a negyedik helyen végzett 74 góllal
Képünk egy korábbi mérkőzésen készült. Fotó: Gyulai Hírlap - Rusznyák Csaba

Hétvégén Békéscsabán léptek pályára Majorné Horváth Izabella tanítványai, az Erima bajnokság utolsó fordulójában. A lányok mindkét meccsükön magabiztos győzelmet arattak, bebiztosítva ezzel a harmadik helyüket a tabellán.

Gyula–Gyomaendrőd 28-7, Köröstarcsa–Gyula 19-28.

A góllövő tabellán Kurpé Dorka a negyedik helyen végzett 74 góllal, 12. Szappanos Réka Csenge 61 góllal és 17. Gyepes Rita 53 góllal. Az U 14-es fiúk Békésen játszottak a hétvégén, a lényegesen erősebb játékerővel rendelkező két békési együttes ellen.

Békés NEKA1–Gyula 42-9, Gyula–Békés-NEKA 2 18-30.

Az U 10-es korosztályú lányaink hazai pályán játszottak vasárnap, és az alábbi eredmények születtek: Gyula-Újkígyós 13-4, Szeghalom–Gyula 9-16, Gyula–Szarvas 14-18, edző: Tövisháti Zsombor.

Az U 9-es lányok szombaton Kiskőrösre, míg az U9-es fiúk Kecskemétre utaznak, ahol 3-3 mérkőzést fognak játszani az Erima bajnokságban.

Serdülő leány együttesünk utolsó alapszakaszbeli mérkőzését csütörtökön, 16.45 órakor játssza a Szeghalom ellen a Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnokban, és az ötödik helyről várja a rájátszás találkozóit.