Gyulai Hírlap - Egy pontot szereztek a gyulai labdarúgók

GYULAI HÍRLAP • C. L. • SPORT • 2014. november 28. 16:00
Egy pontot szereztek a gyulai labdarúgók
Szekeres Lajos: Az első félidőben mutatkozó problémáinkat rendeztük, ez meghozta a pozitív változást játékunkban
Fotó: Gyulai Hírlap - Rusznyák Csaba

Várfürdő-Gyulai Termál FC–Rákospalotai EAC 1-1 (0-1).

NB III-as labdarúgó- mérkőzés. Gyula, 150 néző. V.: ifj. Szilágyi.

Gyula: HarmanKovács T., Vincze, Wéber, Belényesi Barna, Sipos, Nagy G.Okos, Laurinyecz (Bondár), Kristóf (Bagyinszki). Edző: Szekeres Lajos.

A találkozó első perceiben Okos iramodott a kapu felé, de nem talált a hálóba az ígéretes helyzeténél. Az egyenlők küzdelménél a 27. percben Perendics közelről pofozta be Harman hálójába a játékszert, 0-1. Fordulást követően a Szekeres legénység lépett fel támadólag, és az 51. percben Sipos hétméteres lövésével egyenlített, 1-1. Ellentétes félidők után igazságos pontosztozkodás történt.

Szekeres Lajos: – Az első félidőben mutatkozó problémáinkat rendeztük, ez meghozta a pozitív változást játékunkban. Amennyiben pontosabb döntéseket hozunk a befejezéseknél, itthon tartottuk volna a három pontot, de meg kellett elégednünk az eggyel! NB III. közép csoport őszi tabelláján: 11. Várfürdő-Gyulai-Termál FC 20 pont, 18-27 gólarány.

A Termál FC vezetőségének őszi szezonértékelését követően lapunkban közzétesszük.