Gyulai Hírlap - Egy távoli lövés döntött a gyulai labdarúgók felett

GYULAI HÍRLAP • C. L. • SPORT • 2014. október 31. 17:00
Egy távoli lövés döntött a gyulai labdarúgók felett
Szekeres Lajos: A találkozó elején büntetett az ellenfél
Képünk egy korábbi mérkőzésen készült. Fotó: Gyulai Hírlap - Rusznyák Csaba

Várfürdő-Gyulai Termál FC–ESMTK 0–2 (0–1).

NB III-as labdarúgó mérkőzés, Gyula, 150 néző. V.: Sipos L.

Gyula: Nagy B.Kovács T., Vincze, Wéber, KristófBálint (Belényesi), Nagy G. (Burai) – Okos, Bondár (Péchy), Sipos. Edző: Szekeres Lajos.

A vendégek meglepetésszerűen a 3. percben Kiss révén gólt szereztek (0–1), ezután a szünetig nem változott az állás. A szünetet követően az 59. percben Lázár 25 méterről bomba gólt ragasztott a hosszú felső sarokba, 0–2. A Szekeres alakulat nem adta meg magát, és ostrom alá vette fővárosiak kapuját, de a lehetőségeiknél nem találtak a hálóba.

Szekeres Lajos véleménye: „A találkozó elején büntetett az ellenfél, megint futnunk kellett az eredmény után. Megtettünk mindent a fordítás érdekében, de sajnos egy távoli lövés megpecsételte sorsunkat!” A tabellán a 9. helyen álló, 15 pontos SZEOL mögött, ugyancsak 15 ponttal a TERMÁL FC áll.

Hétvégén – az egykoron első ligás – most listavezető váciak otthonában lépnek pályára a gyulai fiúk.