Gyulai Hírlap - A gyulai városi labdarúgó bajnokság legutóbbi fordulójának eredményei

GYULAI HÍRLAP • D. Sz. • SPORT • 2014. október 17. 13:00
A gyulai városi labdarúgó bajnokság legutóbbi fordulójának eredményei
A Kórház–Közüzem elmaradt mérkőzésének új időpontját a versenybizottság a későbbiekben állapítja meg
Képünk illusztráció. Forrás: santabanta.com

KÖVIZIG-FUSZEK–Dánfok vendéglő 7-1, Kórház–Közüzem elmaradt, Attila FC–Tróger FC 0-3, Gyula Autóház–GAMMA TRANS 0-2, Leel-Őssy Kft.–Mócz Művek 3-1. A Kórház–Közüzem elmaradt mérkőzésének új időpontját a versenybizottság a későbbiekben állapítja meg.

Nyolc forduló után igen szoros az élmezőny, hiszen három csapat is 16 ponttal áll a tabella élén. Első helyen az Ágoston FC, a második helyen a Tróger FC, míg a harmadik helyen a Gamma Trans áll.

A következő csapat sem maradt el az első három helyen állótól, hiszen a negyedik helyen a Gyula Autóház áll 15 ponttal.