Gyulai Hírlap - Sikerült egyenlíteni a gyulai labdarúgóknak

GYULAI HÍRLAP • C. L. • SPORT • 2014. október 03. 18:00
Sikerült egyenlíteni a gyulai labdarúgóknak
Fotó: Gyulai Hírlap - Rusznyák Csaba

Várfürdő-Gyulai Termál FC–Maglód 1-1 (0-1).

NB III-as bajnoki mérkőzés, Gyula 200 néző. V.: Brezovai.

Gyula: Nagy B.Kovács T., Vince, Wéber, KristófBarna (Bagyinszki), Bálint, Nagy G. (Purguly) – Okos, Bondár, Sipos. Edző: Szekeres Lajos.

Kezdettől fogva nyomasztó fölénnyel irányított a termálos legénység, kapujukhoz szegezve ellenfelüket, azonban a sereghajtók szervezett védelmét nem sikerült áttörnie. Sőt, a 40. percben a vendégek szögletéből Szirtesi fejjel talált a hálónkba, ez” hidegzuhanyként” érte a fiainkat, 0-1! Fordulást követően még nyomasztóbb fölényben játszott a Szekeres legénység, míg a hajrá 78. percében Wéber fejesével sikerült egyenlíteni, 1-1.

Szekeres Lajos: – Ma is sikerült nehéz helyzetbe hozni magunkat, mert a támadó játékunkból hiányoztak a gólok.
A tabellán 9. Gyula 11 ponttal, 10. Orosháza 10 ponttal.

Hétvégén, október 4-én 15 órakor megyei rangadó lesz az Orosháza FC–Gyulai Termál FC találkozója Orosházán, a Mátrai Sándor Stadionban.